История журнала

Історія журналу бере свій початок в 1960 році, коли Центральне бюро технічної інформації (ЦБТІ) при Міністерстві чорної металургії УРСР розпочало випуск галузевого спеціалізованого видання «Металургійна та гірничорудна промисловість». Спочатку журнал виходив з періодичністю 1 раз в три місяці (щоквартально). У ньому публікувалися матеріали про науково-технічні досягнення металургійного і гірничорудного комплексів Української РСР, статті з обміну передовим виробничим досвідом, з освоєння нових технологій, нового обладнання та нових видів продукції. Багато років журналом керував особисто Міністр чорної металургії УРСР Куликов Яків Павлович.

Після здобуття Україною незалежності, в 1991 році був заснований державний Український науково-дослідний інститут інформації і техніко-економічних досліджень (НДІ «Укрметалургінформ»). Директором НДІ «Укрметалургінформ» був призначений досвідчений організатор і авторитетний металург Гриньов Анатолій Федорович. Видання журналу «Металургійна та гірничорудна промисловість» було передано новоствореному інституту.

В подальшому НДІ «Укрметалургінформ» був перетворений у відкрите акціонерне товариство, з 2003 року - в товариство з обмеженою відповідальністю НДІ «Укрметалургінформ», а з 2007 року - в ТОВ «Укрметалургінформ« Науково-технічне агентство». Але журнал «Металургійна та гірничорудна промисловість», як і раніше, видається цією організацією, а Гриньов А.Ф. залишається його незмінним головним редактором. При цьому засновниками журналу традиційно є Міністерство промислової політики України, Науково-технічне товариство металургів України і Національна металургійна академія України.

Визнання досягнень журналу знайшло своє відображення і в нагородах. У 2002 році за високий науково-технічний рівень публікацій журнал «Металургійна та гірничорудна промисловість» був удостоєний Золотої медалі загальноукраїнського конкурсу «Вища проба». А в 2006 році, на конкурсі «Метал-прогрес», журнал був нагороджений дипломом в номінації «Краща публікація про нові товари і інноваціях», в 2010 році був переможцем регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України».

Презентация

Обложка

 

 

Контакты

НАШІ КОНТАКТИ:

[email protected]

[email protected]

м. Дніпро

ISSN 20760507

Керівник проекту - Гриньов Володимир Анатолійович

Партнеры