Презентация

Журнал МГП


Контакты

НАШІ КОНТАКТИ:

[email protected]

[email protected]

м. Дніпро

тел. +38 (056) 794-36-74, +38 (056) 794-36-75

моб. +38 (050) 320 69 72

ISSN 20760507

Керівник проекту - Гриньов Володимир Анатолійович

English edition

 

 

\\ Український Iнтерфейс

 Шановні колеги!

Сайт www.metaljournal.com.ua представляє міжнародне видання "Metallurgical and Mining Industry"

Метою нашого проекту є створення спілки усіх спецалістів металургійної та гірничорудної промисловості, дослідників в області матеріаловедення. Направленність видання "Metallurgical and Mining Industry" – металургія та гірничорудна промисловість. Журнал має більше 30 розділів, які відповідають базовим відгалуженням металургійної та гірничорудної промисловості. На сайті розміщаються статті вчених, керівників виробництв, аналітиків, вітчизняних та закордонних спеціалістів, що займаються фундаментальними дослідженнями та практичними розробками в галузі матеріаловедення.

Головною особливістю нашого сайту є відкритий доступ до публікацій, переклад наукових статей на англійську мову.

 

Такий підхід суттєво розширює аудиторію читачів та авторів, сприяє встановленню в рамках нашого проекту нових ділових професійних зв'язків між металургами, гірняками та металофізиками всього світу, та в найкоротші терміни дозволяє стати учасниками всесвітніх баз науково-технічних видань.

Формат журналу сприяє підвищуванню індексу цитування наших авторів.

Відмінні особливості нашого сайту: редагування та відгуки у форматі наукової полеміки галузевих спеціалістів; організація персональних сторінок авторів, редакторів і читачів (блогів); постійна суттєва модернізація візуалізації сайту завдяки передовим комп'ютерним технологіям.

Англомовна версія нашого видання «Metallurgical and Mining Industry» включена до міжнародних баз даних науково-технічних видань Index Copernicus, eLibrary, Scientific Indexing Services, UlrichsWEB.

 

Усі матеріали, які ми використовуємо – це результат нашої самостійної роботи.

Лицензия Creative Commons

Наше видавництво надає велике значення захисту авторських прав і етики публікації.
Кожну статтю ліцензовано на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства 4.0 міжнародна. Дана ліцензія дозволяє іншим поширювати, редагувати, поправляти і брати за основу ваші роботи, як в комерційних і некомерційних цілях, до тих пір поки вони вказують ваше авторство.

Статті і публікації разміщуються в журналі з дозволу авторів в рамках авторського договору. Редакційні статті витримані в науково – популярному жанрі.

Пізнавальний характер статей привертає увагу, в першу чергу, студентів і школярів. Ми хочемо зацікавити молодих людей романтикою гірничо-металургійних виробництв, перспективою отримання фундаментальної інженерної академічної освіти, кар'єрного зростання та високого положення у соціумі, можливість самореалізації.

Будемо раді співпраці з журналістами, дизайнерами, рекламними агентами, художниками, редакторами, оглядачами, вченими і спеціалістами в області матеріаловедення.

В проекті створення "Студії промислової фотографії". В рамках діяльності студії буде організований постійно діючий конкурс фоторобіт.

Запрошуємо до співпраці авторів, фотохудожників-професіоналів та любителів.

Ваші пропозиції надсилайте на електронну адресу: [email protected]

 

 

Наш YouTube канал

Prista Oil


Фотоконкурс


Металлургическая и горнорудная промышленность №6

Металл Клуб №3

Metallurgical and mining industry №3


Rail Venicles: The Resistance To The Movement And The Controllability

 

ДТЗ

Интервью с Бейгельзимером Э. Е.

  

 

Anssen Group

 

Mitsubishi Motors - НІКО-Дніпро